Czy mogę mieć operację progenii przy małopłytkowości autoimmunologicznej?

czy mogę mieć operację progenii przy małopłytkowości autoimmunologicznej płytki od 64 do 92 się wahają ?

Jeśli poziom płytek będzie w granicach 80-90 tys. raczej nie powinno być w tym względzie żadnych przeciwwskazań do zabiegu. Jednak decyzję w tej sprawie będzie musiał ostatecznie podjąć chirurg, który będzie Panią operował.