Czy mogę mieć pewność, że nie jestem w ciąży?

Witam. Ostatnią miesiączkę miałam 18.10.2018 w dniu 25.11.2018 był stosunek bez zabezpieczenia dzisiaj zrobiłam test ciążowy 9dni po i wyszła jedna mocna kreska. Czy mogę mieć pewność że nie jestem w ciąży. Proszę o informację.

Potwierdzić lub wykluczyć ciąże można po badaniu ginekologicznych, zajęli ma Pani wątpliwości proponuję wizytę u ginekologa. Pozdrawiam.