Czy mogę mieć podejrzenie bóli migrenowych?

Ostatnio obudził mnie bardzo silny ból głowy. W ciągu dnia narastał - mimo spożycia leku przeciwbólowego. Po południu dołączyły mdłości i wymioty. Po zmierzeniu ciśnienia okazało się, że jest 160/105. Po paru godzinach wzrosło do 170/110. Dopiero późnym wieczorem spadło do 145/90. Co to mogło być? Mam podejrzenie bóli migrenowych , ale one stają się coraz to silniejsze i z każdym kolejnym atakiem jest coraz gorzej. Proszę o poradę! Mam 36 lat!

Lek. Tomasz Budlewski

Prosze koniecznie udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć być może przyczyna jest nadciśnienie tętnicze