Czy mogę mieć problem z zajściem w ciążę?

Mam zaburzenia miesiączkowania. Okres raz jest, raz go niema. Ginekolog przepisuje mi L*** na wywołanie okresu i każe brać tabletki antykoncepcyjne. Miałam robioną diagnostykę hormonalną, która nie wykazała zaburzeń.
Mam 25 lat i chciałabym zacząć starać się o dziecko. Szczerze mówiąc to ja wcale nie chce brać tabletek antykoncepcyjnych. Chcę się postarać o dziecko, a tabletki antykoncepcyjne mi w tym nie pomogą:(
Co mam dalej robić? Może zmienić ginekologa? Ale czy to pomoże?

Dzień dobry!
Proszę powiedzieć ginekologowi o swoich planach macierzyńskich. Z pewnością zmieni Pani leczenie. Zamiast tabletek antykoncepcyjnych może Pani otrzymać progesteron w połączeniu z estrogenem lub nie.