Czy mogę mieć problemy z jelitami?

Witam, od jakiegoś czasu bolało mnie podbrzusze, promieniowało aż na dół pleców i prawą nogę, byłam u ginekologa, dał mi skierowanie do szpitala, w szpitalu było wszystko dobrze czyli nic nie znaleźli, wyniki też były w miarę dobre oprócz zaniżonych erytrocytów. Po tygodniu zaczął boleć mnie brzuch po prawej stronie, sięga na dół brzucha i znowu na prawą nogę i dół pleców, jeżeli chodzi o stolec to potrafię tylko dwa razy w tyg oddać, czy to może być problem z jelitami?

witam niewykluczone aczkolwiek dobrze by było również wykluczyć przyczyny neurologiczne