Czy mogę mieć trudności w donoszeniu ciąży przy takiej szyjce?

Szanowni Państwo, proszę o poradę. Jestem po elektrokonizacji leep - wymiary wyciętego stożka to 3x1,5cm, czyli jak dobrze rozumiem moja szyjka została skrócona z dotychczasowych 3,5cm na 2cm? mam 27lat, planuję ciążę i czy mogę mieć trudności w donoszeniu przy takiej długości szyjki? Hist.pat w porzadku.

Szanowna Pani, konizacja szyjki macicy nie jest przeciwwskazaniem do ciąży. Nie powinny wystąpić problemy z donoszeniem ciąży, jeśli jednak wystąpią to lekarze położnicy będą potrafili temu zaradzić. Pozdrawiam