Czy mogę mu je podawać dopóki nie przyjdzie do mnie paczka z prawidłowym mlekiem?

Witam, przez przypadek kupiłam dla swojego 8 miesięcznego dziecka mleko bebilon 1 zamiast 2, czy mogę mu je podawać dopóki nie przyjdzie do mnie paczka z prawidłowym mlekiem? Dodatkowo chciałabym spytać jaki jest według Państwa należy żel czy inny specyfik przy ząbkowaniu, obecnie stosuje dentinox n i niestety pomaga tylko na chwilę. Pozdrawiam serdecznie, Kasia

Może Pani czasowo podawać mleko 1 zamiast 2.
Niestety nie ma idealnego żelu pomocnego w bolesnym ząbkowaniu, wszystkie działają chwilowo. Przy nasilonych dolegliwościach bólowych dziecka zalecałabym nurofen.