Czy mogę nałożyć na paznokieć hybrydę?

Witam, miesiąc temu uderzyłam się w palec. Hybryde ściągnąłem dopiero po 2 tygodniach i moim oczom ukazał się ogromny krwiak na 80% powierzchni palca. Wydaje mi się, że na wizyty u kokardą jest już za późno. Czy mogę nałożyć na paznokiec hybryde?

Dzień dobry, niestety na odległość, nie widząc płytki i zmian na płytce nie jestem w stanie ocenić czy można wykonać manicure. Najlepiej udać się osobiście do stylistki paznokci i zapytać czy można wykonać manicure.

Pozdrawiam serdecznie
Justyna Sobczynska