Czy mogę pić fiołek trójbarwny na trądzik?

Dzień dobry Mam problem z trądzikiem Dermatolog przepisała mi antybiotyk Unidox ,maść Clindacne i epido forte Czytałam ze fiołek trojbarwny bardzo pomaga na leczenie trądziku. Czy mogę zacząć go pić przy tych lekach ? Czy nic się nie stanie? Czy pomoże ? Czy lepiej nie pić bo leki dość wystarczą? Nie będzie już za dużo wszystkiego Proszę o pomoc

Lek. Paweł Szadkowski

Jest to suplement diety - nieprzebadany pod kątem skuteczności i ewentualnych interakcji z innymi lekami, więc nie można odpowiedzieć pani pytanie. Jakkolwiek preparaty ziołowe mają dość łagodne działanie i nie powinny powodować istotnych interakcji.