Czy mogę pić głóg na wzmocnienie serca?

Witam Jestem osobą o niskim ciśnieniu moje ciśnienie to 90/60, czasem 90/50, 98/65 itp, ale czasem mam uczucie ciężkości lewej reki i uczucie niemożności złapania tchu , i ból głowy zauważam to szczególnie w upalne dni lub deszczową jesienną aurę, biorę magnez z wit B6 ,czy mogę brać np pić głóg na wzmocnienie serca? kupiłam napar ale na własną rękę trochę się boję pić, czy powinnam się tym martwić, czy to coś poważnego, czy powinnam i jeśli tak to jakie badania wykonać z góry serdeczne dzięki

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wsystkim proponuje udac się do lekarza rodzinnego i wykonać zapis ekg