Czy mogę pić multiwitaminy takie jak P*** A***?

Witam! Mam 16 lat, chcę schudnąć ok 8kg, czy picie napojów P** A***, które wspomagają koncentracje przeszkadzają w diecie? Jestem dosyć często zmęczona i nie mam sił, a on mnie stawia na nogi. Podam Skład ; Jedna tabletka zawiera: Kofeina 60 mg Witamina C 60 mg 100% RDA Niacyna 18 mg 100% RDA Witamina E 10 mg 100% RDA Kwas pantotenowy 6 mg 100% RDA Witamina B6 2 mg 15% RDA Witamina B2 1,6 mg 15% RDA Witamina B1 1,4 mg 15% RDA Witamina B12 1 mikrogramów 100% RDA Biotyna 150 mikrogramów 100% RDA Foliany 200 mikrogramów 100% RDA Magnez 45 mg 15% RDA L-karnityna 140 mg cukier i subst słodzące. Czy to jest lepsze od kawy? I czy mogę spokojnie to pć? Dziękuję za odpowiedź.
16 LAT ponad rok temu

Witam,

Jeśli Twoja dzienna dawka nie przekroczy 1 tabletki musującej, to nie powinno wpłynąć negatywnie ani na odchudzanie ani na zdrowie, Zwróć uwagę, że taka 1 porcja zawiera 100% dziennego zapotrzebowania na witaminy E, C, niacynę, kwas pantotenowy i inne, a nadmiar niektórych witamin może również być szkodliwy. Dlatego nigdy nie powinniśmy przesadzać z ich stosowaniem. Możesz zatem spokojnie pić umiarkowane ilości takich produktów.

Pozdrawiam.