Czy mogę pic zioła Bittnera jak mam co jakiś czas częstoskurcz napadowy?

Witam, czy mogę pic zioła Bittnera jak mam co jakiś czas częstoskurcz napadowy?Mialam częstoskurcz z 3 lata temu.Od 3 tyg.piję ziola bittnera i dostałam częstoskurcz dziś popołudniu.czy picie tych ziol jest wskazane u mnie?czy lepiej abym przestala pic?Czy te ziola mogly spotegowac ten częstoskurcz?

Szanowna Pani, niestety nie wiadomo do końca jakie substancje znajdują się w takich ziołach, zalecam szczególną ostrożność