Czy mogę planować ciążę przy nadżerce?

Mam nadzerke wielkości 5 zl,lekarz przepisał globulki Albothyl i w II fazie cyklu duphaston.Zalecil cytologie i na podstawie wyniku stwierdzi czy trzeba wymrażać,kazał sie wstrzymać z planowaniem dziecka 3msc,jestem po 1 porodzie.Siostrze po 3 porodach powiedział ze jak planuje kolejną ciaze to nie ma sensu robic nic z nadzerką bo sie moze odnowić w ciąży,wiec jak to jest z tą ciążą??od ponad 2 tyg plamie,globulki mam brać po okresie,dwa dni lekko krwawilam czy to byl okres czy ciągle plamienie?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje się wstrzymać i kierowac się zaleceniami lekarza badającego