Czy mogę płukać zatoki solą fizjologiczną z dodatkiem płynu Lugola?

dzień dobry, mam wyciętą całkowicie tarczycę (rak tarczycy brodawkowaty), jestem po jodoterapii w Gliwicach. Biorę codziennie Euthyrox. Ale mam też chore zatoki (krzywa przegroda). Wyczytałam, że mogę płukać zatoki solą fizjologiczną z dodatkiem płynu Lugola. Pytanie tylko brzmi, czy mogę i powinnam???

Nie ma żadnej możliwości płukania zatok w warunkach domowych to karalne oszustwo reklam preparatów niby do płukania zatok! Płyn Lugola do duże dawki Jodu! Kto Ci to zalecił wiedząc że jesteś po jodoterapii?? Krzywa przegroda to operacja przegrody a nie głupawe płukania zatok!