Czy mogę poddać się operacji przepukliny już w grudniu?

Witam. Przeszedłem ostre zapalenie trzustki w sierpniu 2018 roku.Leżałem w szpitalu 22 dni, tj od 8-29 sierpnia. Tydzień po wyjściu ze szpitala pojawiła mi się przepuklina pachwinowa. Czy mogę poddać się operacji przepukliny już w grudniu czy to będzie za wcześnie? Jeśli za wcześnie proszę o informację kiedy bym mógł zrobić to najwcześniej. Pozdrawiam

Kwalifikacja do zabiegu operacyjnego wymaga znajomości stanu klinicznego pacjenta, nie da się jej przeprowadzić z poziomu portalu. Proponuję wizytę u chirurga kierującego na zabieg. Pozdrawiam.