Czy mogę poddać się tej lipolizie?

Witam, proszę o radę.Potrzebuję dwóch zabiegów mianowicie lipolizę iniekcyjną oraz depilację laserową całego ciała.Proszę mi powiedzieć na co wybrać się w pierwszej kolejności, taj aby było zgodnie z poradami przed zabiegami.Jest również powiedziane przeciwskazania np alergie (jestem alergikiem na laktozę, gluten, wziewne typu trawy, brzoza, dąb itd oraz jabłko, pomidor itd) Czy mogę poddać się tej lipolizie?

Dzień dobry,

Proszę doprecyzować jakiego obszaru ma dotyczyć lipoliza iniekcyjna? Ważne, aby nie wykonywać dwóch zabiegów jednocześnie na ten sam obszar zabiegowy. Odnośnie przeciwwskazań- zostają one dokładnie omówione z pacjentem podczas konsultacji ze specjalistą.

Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry, nie jest wskazane wykonywanie tych dwóch zabiegów podczas jednego spotkania. Jeśli obszar poddany lipolizie nie będzie później poddawany zabiegowi laserowemu można najpierw wykonać lipolizę, w innym przypadku najpierw epilacja potem lipoliza.

Pozdrawiam