Czy mogę podejrzewać chorą tarczycę?

Witam, mam 29 lat. Moja babcia, mama i siostra chorują na niedoczynność tarczycy. Wykonałam morfologię, wyszła anemia z niedoboru żelaza. Moje TSH 3,3 norma 0,27-4,20 FT4 15,69 norma 12,0-22,0 FT3 5,7 norma 3,13-6,76 ANTY-TG 39,74 norma <115 ANTY-TPO 29,45 norma <34 Od ok 7 miesięcy jestem ciągle zmęczona, waga wzrasta nawet przy ograniczaniu kcal, bardzo często doskwiera mi chłód gdy innym jest ciepło, libido spadło do zera, mam problemy z koncentracją nawet podczas mówienia. Czy to tarczyca?

Dzień dobry,

opisane przez Panią objawy mogą wskazywać na nieprawidłową pracę tarczycy, jednakże wyniki hormonów ma Pani w normie.

Proszę skontaktować z endokrynologiem, który zleci Pani dodatkowe badania diagnostyczne.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga