Czy mogę połączyć luteinę z lekiem na infekcję?

Witam. Mam częsty problem z infekcją.Drogi moczowe to moj wieczny kłopot.Jak temu zaradzic?i czy moge wziąc cos na infekcji I co moge wziąć jesli jestem w trakcie brania luteiny 50 pod jezyk Trzy racy dziennie przez 10 dni.Czy moge połaczyc Luteine z lekiem na infekcje?

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję wykonać badanie ogólne moczu z posiewem i optymalnie antybiogramem. Po uzyskaniu wyniku lekarz prowadzący powinien dobrać dla pani optymalne leczenie przeciwdrobnoustrojowe.