Czy mogę połączyć Xarelto z innymi lekami?

Witam,mam trombofilię i przyjmuję xarelto 20mg i kwas foliowy. Chcę przyjmować Stimerex Hardcore o następującym składzie: w 1 kapsułce:zawartość%ZDS Zastrzeżona mieszanka:Ephedra Extract 25mg (leaves) 1,3 ,Dimethylamylamine HCL,Senegalia Berlandieri Extract 475 mg-(Leaves) [Yielding 200mg Phenylethylamine Alkaloids including Methylsynephrine,N-Methyl-B-Phenylethylamine N,N-Dimethylphenylethylamine Phenylethylanine] Theobromine,Green Tea Extract (leaves),Naringen (fruit),3-Dimethyl Aminoethan

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierowac się zaleceniami lekarza prowadzącego leczenie