Czy mogę ponownie powiększyć usta innym preparatem?

Witam, w marcu br. miałam wykonywany zabieg powiększania ust preparatem Stylage. Prócz uniesienia kącików ust, efekt jest słabo widoczny (jedynie 0,8ml wstrzyknięte - bałam się sztucznego efektu). Do około dwóch tygodni po zabiegu w ustach wyczuwalne były zgrubienia, które miałam rozmasowywać kilka razy dziennie. Moje pytanie: czy mogę ponownie powiększyć usta innym preparatem zanim poprzedni ulegnie "wchłonieniu"? Dodam, że choruję na chorobę Hashimoto. Wyniki TSH są w normie. Dziękuję.

Po zabiegu wypełnienia, nie powinno być żadnych grudek. Usta mogą być nieco twardsze ale z masażem lepiej udać się do lekarza, który zabieg wykonywał. Po 2 miesiącach można wykonać zabieg korygujący, jeśli jest potrzeba, ale lepiej,żeby był użyty ten sam preparat. Najlepiej skonsultować się z lekarzem, który doradzi czy i kiedy może Pani wykonać korektę.