Czy mogę powiększyć piersi za pomocą własnego tłuszczu?

jestem po zabiegu powiększania piersi metodą aquafilling czy mogę się poddać powiększeniu piersi za pomocą własnego tłuszczu bez usuwania żelu ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Raczej tak, ale konkretnej odpowiedzi udzieli Pani chirurg plastyczny przed zabiegiem.
Pozdrawiam

Witam,

Zabiegi wprowadzania tkanek obcych z wyjątkiem implantów silikonowych są całkowicie nie przewidywalne. Aby odpowiedzieć na Pani pytanie należy wykonać USG piersi i udać się do specjalisty chirurgii plastycznej, celem ustalenia położenia Aquagelu. Dopiero po diagnostyce będzie możliwa odpowiedź.

pozdrawiam

Marek Paul