Czy mogę przejść zabieg usunięcia migdałka w maju?

Dzień dobry. W maju mam zabieg usunięcia migdałka. Przed ustaleniem dokładnej daty zabiegu miałem wykonać badanie na poziom przeciwciał na wirusa WZW B. Jednak lekarz rodzinny powiedział mi, że nie muszę robić tego badania, wystarczy fakt, że byłem trzykrotnie szczepiony w dzieciństwie. Również Pani na recepcji spytała jedynie o to, czy byłem zaszczepiony, nie wymagając żadnych badań na poziom przeciwciał. Z ciekawości wykonałem jednak to badanie i otrzymany wynik wyniósł <2,00, z czego wynika, że nie mam odporności. Czy zatem mogę przejść zabieg w maju czy grozi to zakażeniem żółtaczką? Pozdrawiam Mariusz

Proszę zrobić kserokopię tego badania i pokazać ten wynik Pani z recepcji i Lekarzowi Rodzinnemu i zapytać się dla czego z powodu swojej niewiedzy chcieli Pana narazić na ciężką chorobę jaką jest żółtaczka. Proszę się doszczepić i zmienić nieprofesjonalny ośrodek " zdrowia"