Czy mogę przestawiać dziecko z piersi na butelkę jednocześnie wprowadzając inne stałe posiłki?

Witam. Chcialabym zakonczyc karmienie piersia jak dziecko skonczy pol roku. Niestety nie wiem jak zaczac. Zastanawiam sie Kiedy zaczac wprowadzac tez inne posilki Niz moje mleko. Czy moge przestawiac dziecko z piersi na butelke jednoczesnie wprowadzajac inny stale posilki?

Dzień dobry,

tak, może Pani powoli odstawiać dziecko od piersi i posiłki zastępować takimi, które są dostosowane do wieku dziecka.

Na początku warto wprowadzić 1 produkt zamiast 1 karmienie piersią/ butelką i stopniowo co kilka dni urozmaicać podawane produkty.

Pozdrawiam