Czy mogę przyjmować doraźnie dodatkowo Coaxil w takich stanach?

Witam, zwracam się z pytaniem : Mianowicie przyjmowała lek coaxil x3 na dobre, po wizycie u psychiatry zostały zmienione mi leki ja sulpiryd 50 x2 dziennie. Przyjmuje to 1.5miesiaca , od tygodnia czuje się gorzej, mam ataki paniki, drżenie e środki z czuje się nie spokojnie - jakby coś się stało. Po raz 2 przyjęłam na własną rękę 1x coaxil w takim stanie i pomógł. Moje pytanie brzmi, czy mogę przyjmować doraźnie dodatkowo coaxil w takich stanach? Wizytę mam dopiero za miesiąc, na drugie mi wizycie lekarz stwierdził nerwicę. Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź

Dzień Dobry Pani:)

Jakiekolwiek zmiany/włączanie leków wymagają konsultacji z Lekarzem prowadzącym.

Z mojej strony, sugeruję rozważenie psychoterapii, najlepiej w paradygmacie poznawczo-behawioralnym (równolegle z zaleconą przez Lekarza farmakoterapią) co byłoby dla Pani kompleksową formą leczenia.

Z życzeniami dla Pani powodzenia w codzienności,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605