Czy mogę również brać tabletki ziołowe Ashwagandha 500mg przy Mozarin?

Witam, biorę Mozarin od 2,5 tygodnia, czy mogę również brać tabletki ziołowe Ashwagandha 500mg. Dziękuję, pozdrawiam.

Lek. Paweł Szadkowski

Nie ma opisywanych interakcji pomiędzy lekiem Mozarin, a tym preparatem ziołowym ponieważ jest on suplementem diety, który nie przeszedł badań klinicznych. Dlatego też nie da się wykluczyć możliwych interakcji, aczkolwiek większość preparatów ziołowych ma dość łagodne działanie.