Czy mogę się już opalać?

Witam. Pod koniec kwietnia byłam u kosmetyczki na kwasach tca 15 %. Czy mogę się już opalać? Boję się że dostanę przebarwień. Po jakim czasie skóra jest gotowa na opalanie?

Dzień dobry, przez okres miesiąca czasu nie powinna Pani opalać skóry poddawanej zabiegowi. W mojej ocenie z uwagi na uszkodzenia powstałe w wyniku działania promieni słonecznych, nie powinno się wystawiać skóry na ekspozycję słoneczną bez odpowiedniego zabezpieczenia. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.