Czy mogę się naturalnie wyleczyć ziołami?

Witam.Mam pytanie odnośnie wątroby.Wstyd się przyznać ale w 2011 roku miałem próbę samobójczą i zażyłem wówczas 80 tabletek.Od tamtego czasu moje zdrowie podupada.Gdy robiłem badania krwi to ALAT miałem 52.A oto moje pytanie.Czy mogę się naturalnie wyleczyć ziołami np ostropestem plamistym i zdrową dietą czy muszę jeszcze zażywać leki np heparegen? Dodam że wołałbym tego uniknąć gdyż mam dość leków na całe życie.I czy spożywając to zioło mam na myśli ostropest mogę się całkowicie wyleczyć?

Witam pana jestem za alternatywnymi srodkami a za takie uwazam ziola, zawsze tez jest mozliwosc skorzystania z homeopatii sa w zestawie krople . Warto udac sie do lekarza homeopaty.
Paozdrawiam zycze powrotu do zdrowia