Czy mogę się starać o dziecko czy raczej jest możliwy kolejny zator?

Witam jestem przeszło 5 lat po zatorze plucnym który był po zabiegu usunięcia ciąży obumarlej.obecnie zażywam na stałe tabletki polocard 150 i wszystko jest w porządku. Czy mogę się starać o dziecko czy raczej jest możliwy kolejny zator.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest określenie, ewentualne leczenie. Proszę koniecznie udać się do lekarza hematologa i dopiero wtedy stracie dziecka