Czy mogę się starać o dziecko przy takim wyniku wymazu z pochwy?

Proszę o interpretację poniższego wyniku wymazu z pochwy (dodatni): - wyhodowano mikroflorę kolonizujaca błonę śluzową pochwy - wyhodowano streptococcus agalactiae - pojedyncze kolonie - wyhodowano candida spp.- pojedyncze kolonie Chciałabym się starać o dziecko i czy na tym etapie jest to mozliwe czy konieczne jest leczenie?

Szanowna Pani,
podany wynik nie stanowi przeciwwskazań do starania się o dziecko. S. agalactiae wchodzi w skład naturalnej flory bakteryjnej pochwy.