Czy mogę starać się o dziecko, mając reumatyzm?

Witam mam pytanie do ginekologa odnośnie chce postarać się o dziecko ale jest obawa ponieważ choruje na reumatyzm mam 22lata i od 4 lat biorę metypred 4 mg i boję się żeby nic z dzieckiem się nie stało bardzo proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna odpowiednia modyfikacja leczenie proszę koniecznie udac sie do reumatologa, a jaka jedńostka chorobowa ?