Czy mogę starać się o dziecko z takimi wynikami?

Witam, proszę o pomoc w interpretacji wyników: Toxo IgG 577.70 IU/ml Toxo IgM 1.47 COI Dodam, że jestem po 10 dniowej kuracji Biseptol , badania wykonane po 2tygodniach od zakończenia leczenia. Będę bardzo wdzięczna za pomoc - staram się o dziecko i przez leczenie musiałam się wstrzymać.czy teraz mam już zielone światło?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Wyniki badań w kierunku toxoplazmozy świadczą o tym, że przeszłą Pani infekcję toxoplazmozą w przeszłości i jest Pani zabezpieczona przed ponownym zakażeniem, więc nie ma zagrożenia dla dziecka.