Czy mogę starać się o podwiązanie jajników?

witam mam 29 lat mam na imię kasia mam sześcioro dzieci mąż pracuje żyjemy od wypłaty do wypłaty chciałam zapytać czy mogę starać się o podwiązanie jajników ponieważ ja za nic w świecie nie chce rodzić więcej dzieci pytałam już wiele razy o to i zawsze słyszałam to samo w Polsce się tego nie robi a to jestem za młoda!!! mam chyba prawo do tego żeby decydować o swoim ciele jestem dorosła wiem czego chce wiem też co oznacza podwiązanie jajników na moją odpowiedzialność chyba mogą to zrobić

Robert Markowski Ginekologia

Proszę zapoznać się z treścią artykułu 156 Kodeksu Karnego. To jest odpowiedź na Pani pytanie.