Czy mogę stosować guggulsterony, l-tirosinę czy thyroid glandular?

Witam.Strasznie wypadały mi włosy.Zrobiłam wyniki;AntyTPO >600 norma do 6,61.TSH,FT3,FT4 w normie.Endokrynolog po usg zalecił letrox25(włosy przestały wypadac całkowicie).Przez caly rok wyniki hormonów były super.Ostatnie wyniki:TSH0,019(n0rma0,349,4,941);FT3-4,34(1,70-3,72); FT4-1,48(0.69-1,47).Odstawilam letrox. Czy moge stosować guggulsterony, l-tirosine czy thyroid glandular skoro nie moge letroxu czy nie wskazane.Boje sie,ze zostane łysa.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac sie do lekarza endokrynologa, po badaniu bedzie można zastosować odpowiednie leczenie, nie sądzę aby odstawienie było ok , powinno się zmniejszyć dawkę.