Czy mogę stosować Placentę w ciąży?

Jestem w 15 tyg ciąży. Strasznie wypadają mi włosy, jeszcze przed ciążą brałam Biotebal, od dwóch tygodni nie biorę. Szwagierka dała mi Placentę. Składniki: aqua, glycerin, propylene glycol, alcohol, denat, hydrolyzed placental protein, peg-40 hydrogenated castor oil, parfum, deceth-7, ppg-26-buteth-26, hexyl cinnamal, butylphenyl methylpropional, linalool, benzyl salicylate, hydroxyisohexyl, 3-cyclohexene carboxaldehyde, pentylene glycol, caprylyl glycol, phenoxyethanol.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję stosować preparaty zgodnie z zaleceniami lekarza ginekologa prowadzącego ciążę.