Czy mogę stosować suplement diety VITAPIL przy Hashimoto?

Witam, Od roku choruję na niedoczynność tarczycy- Hoshimoto. Obecnie przyjmuję euthyrox 50/75. Wyniki mieszczą się w normie 2,870 uI/ml. W przyszłym miesiącu (możliwe, że poziom hormonów jeszcze się obniży) poddana zostanę zabiegowi in vitro (poziom hormonów powinien mieć najlepiej 1). Czy mogę stosować suplement diety VITAPIL?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

nie ma w Pani przypadku przeciwwskazań do stosowania tego preparatu.

Pozdrawiam.