Czy mogę stosować tabletki z tramadoli w składzie?

Witam,mam wszczepiony cdr,biore leki----betalox,tritace,spironol,zaznaczam,iz mam stwierdzona niezdolnosc 2 stopnia,obecnie mam bardzo duze dolegliwosci spowodu kregoslupa,,stenoza,skolioza znacznego stopnia,w zwiazku z tym jakie leki przeciwbolowe moge zazywac,czy moga byc to tabletki z tramadoli w skladzie///

Lek. Paweł Szadkowski

Tramadol nie powinien interferować ze stosowanymi przez panią lekami (brak takiej informacji w charakterystyce produktu leczniczego). Wskazania do jego stosowania pomoże określić lekarz prowadzący.