Czy mogę tak jeść na diecie odchudzającej?

Czy mogę tak jeść na diecie odchudzającej? Pierwszy posiłek - muesli ze świeżym bananem zalane mlekiem Drugi posiłek - dwie mandarynki Trzeci posiłek - dwie kromki chleba żytniego, dwa jajka, trzy pomidorki koktajlowe Czwarty posiłek - kurczak smażony na oleju kokosowym, ryż, surówka z kapusty, marchewki, jabłka i pora Piąty posiłek - kromka chleba żytniego posmarowana masłem z olejem kokosowym, na to dwa plasterki sera pleśniowego brie, jeden pomidor śliwkowy

To ok. 1500 kcal , tylko po co na pieczywo ten olej kokosowy? 1 łyżka oleju to ok 10-12 gram a więc 90-100 kcal . Biorąc tylko łyżeczkę to połowa, ok 50 kcal. 10 dni takiej diety i 500 kcal z samego oleju dodatkowo.