Czy mogę ten magnez zastąpić Chela Mag B6 Mama i brać z Prenetalem?

Witam. Jestem w 32 tygodniu ciazy i mecze sie ze skurczami nog. Bywa, ze nawet codziennie mnie dopadaja. Lekarz wczesniej polecil mi Asmag B do stosowania 2 x 1 tabletke, jednak on nie pomaga. Biore razem z nim tabletki Prenetal Classic. Czy moge ten magnez zastapic Chela Mag B6 Mama i brac lacznie z Prenetalem?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza prowadzącego ciąże. sądzę że konieczne są wcześniejsze badania laboratoryjne.