Czy mogę teraz karmić piesią czy lepiej się wstrzymać na chwilę?

Witam. Mam miesięczna córeczkę i karmię ja piersią. Byłam u mamy w szpitalu na oddziale onkologicznym, mama akurat leżała pod kroplówką, przyjmowała chemię czerwoną. Pielęgniarka powiedziała mi ze tu unosi się mnóstwo oparowci jeżeli nie muszę to powinnam nie przebywać na tym odziale. Moje pytanie czy mogę teraz karmić piesia czy lepiej się wstrzymać na chwilę i czy mogę ponownie odwiedzić mamę chociaż na chwile?

Lek. Tomasz Budlewski

A czy Mama może wychodzić poza oddział ? Wtedy byłoby sadze ze optymalnie