Czy mogę trenować na siłowni po leczeniu stanu zapalnego?

Witam. Tydzien temu wyszłam ze szpitala, lezalam 6 dni bo wykryto u mnie plastron. Stan zapalny sie znniejszyl i za okolo miesiac mam sie zglosic do ooeracji. Czy do tego czasu moge trenowac na silowni? I czy mam stosowac jakas diete?

Dzień Dobry,

proszę skonsultować wysoką aktywność fizyczną z lekarzem. Jednak polecam raczej wysiłek umiarkowany, np. spacery a nie siłownię. W kwestii diety absolutnie proszę nie redukować masy ciała, a stosować dietę łatwostrawną.

Pozdrawiam,
www.nutricus.pl