Czy mogę uprawiać seks w ciąży mając torbiel?

Witam mam pytanie jestem w15tygodniu ciąży mam torbiel na jajniku do10 tygodnia płakałam przyjmuje luteine i dopegyd badania prenatalne wyszły rewelacyjne ciąża rozwija się prawidłowo mam pytanie czy w mojej sytuacji mozna uprawiać sex czy lepiej i bezpieczniej nie prosze o poradę z góry dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze bezpieczniej jest nie uprawiać seksu Ew wg zaleceń lekarza prowadzącego ciąże