Czy mogę uprawiać sporty po wycięciu torbieli włosowatej?

Witam wszystkich. Jakieś 3tyg. temu miałem wycinaną torbiel włosowata rana dalej jeat otwarta. Czy jakieś sporty np. Bieganie siłownia jest zabroniona pomimo ze nic mnie nie boli jedynie jaki jest dyskomfort to ze leci z tego ropa czy coś podobnego. Z góry Dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam

Nie odpowiem konkretnie na to pytanie nie oglądając bezpośrednio rany. Rany po wycięciu torbieli włosowej mają różne kształty i wielkości i od tego uzależniona jest możliwość ruchu zwłaszcza w zakresie kończyn dolnych. Proszę to pytanie zadać chirurgowi, który Panem się opiekuje.