Czy mogę w szpitalu żądać karmienia dziecka konkretnym mlekiem?

Witam, czy moge zadac karmienia dziecka w szpitalu po porodzie np. Bebilonem Pepti. Sytuacja wyglada tak ze moj maż ma nietoleracje laktozy a pierwszy syn ktory ma 2 lata wykazuje podobne problemy. Po urodzeniu karmilam go piersia ale strasznie ulewal i płakał po 2tyg zaczał wymiotowac, nie przybieral na wadze, jego stolec byl smierdzacy, pienisty i strzelajcy. Od 2 m-ca do 1 roku byl na bebilonie pepti i srodkach antyhistaminowych. Do teraz produktow mlecznych niechce tknać wypluwa bo wiaze sie to z problemami z ukladu pokarmowego. Dodatkowo mamy alergie na orzechy. Dlatego tez moje pytanie. Obawiam sie ze kolejne dziecko moze borykac sie z podobnym problem i chce wiedziec jakie mam prawa. Z gory dziękuje za odpowiedz, pozdrawism Teresa

Witam, jeśli zapewni Pani takie mleko to jak najbardziej dziecko może być nim karmione