Czy mogę w takim przypadku definitywnie wykluczyć ciążę?

Witam. Mam nieregularne cykle, 30 grudnia i 2 stycznia uprawiałam stosunek przerywany bez wytrysku w środku. Wykonałam testy płytkowe 15 stycznia, 18 stycznia z wynikiem negatywnym, oraz 21 stycznia badanie krwi na obecność Beta HCG z wynikiem <1.2 ( wg laboratorium od >5 ciąża). Po trzech dniach dostałam okresu, troche innego niż zazwyczaj, PMS ustąpił. Do tej pory nie mam innych objawów lecz bardzo się martwię. Czy mogę w takim przypadku definitywnie wykluczyć ciążę? Proszę o potraktowanie poważnie mojego pytania.

Ciążę można wykluczyć, o ile później Pani nie współżyła. Stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcji, sugeruję wizytę u ginekologa i dobranie odpowiedniej dla Pani metody, jeśli nie chce Pani zajść w ciążę.