Czy mogę włączyć żelazo w tabletkach przy takich wynikach?

Dzień dobry, czy mogę włączyć żelazo w tabletkach przy takich wynikach? Niby nie ma niedoboru, ale jest dość niskie. A zauważyłem u siebie objawy depresji, boje się o swoje zdrowie, miewam ataki paniki, czuje osłabienie, bóle głowy, a także pojawiły się objawy zespołu jelita drażliwego. Czy te wyniki są ogólnie dobre? Mam 19 lat, jestem mężczyzną, ćwiczę siłowo (3x/tydz.) oraz biegam (3x/tydz.). Wyniki jako galeria dostępne pod tym adresem: https://imgur.com/a/QN2AV

Dzień Dobry Panu,

Sugerowałabym osobistą konsultację kontrolną u lekarza pierwszego kontaktu, ws.
zawartości żelaza.
Z mojej strony zachęcałabym Pana do konsultacji psychologicznej, z powodu mocno
obniżonej u Pana kondycji psychicznej.

Z pozdrowieniami,
irena.mielnik.madej@gmail.com