Czy mogę wrócić do treningów piłki nożnej po wycięciu wyrostka?

Mam 20 lat i dokładnie miesiąc temu miałem wycinany wyrostek metodą laparoskopową. Nic mnie nie boli, rany się zagoiły i zostały mi 3 małe blizny. Czy mogę już wrócić do treningów piłki nóżnej?

Bez zbadania Pana nie mogę udzielić wiążącej odpowiedzi, ale miesiąc to zazwyczaj wystarczający okres, aby młody człowiek po niepowikłanej appendektomii wrócił do pełnej sprawności i aktywności fizycznej.