Czy mogę wspomóc proces leczenia Flixonase Nasule?

Jestem 4 dzień po zabiegu FESS zatok przynosowych. Biorę 2 x dziennie antybiotyk Fromilid 500 i płuczę 7-8 x dziennie preparatem SINUS Rinse. Wszystko jest w porządku , tylko bardzo odczuwam pieczenie zatok - tak jak przy ostrym zapaleniu zatok. Czy mogę wspomóc proces leczenia Flixonase Nasule ? - które brałem codziennie 1/2 małego pojemnika do każdej dziurki nosa przed snem jeden miesiąc przed operacją i mi pomagało) ?

Sinus Rinse nie jest preparatem sterylnym i nie powinien być stosowany zaraz po operacji zatok to błąd, to grozi zakażeniem okolic operowanych. Nie ma fizycznej możliwości płukania zatok w warunkach domowych. Przerwij to płukanie. co Ci koledzy na Miłość Boską wyprawiają?