Czy mogę wykonać jakiś pakiet badań przed wizytą u ginekologa?

Witam, od miesiąca mam pewien problem, aktualnie czekam na wizytę u ginekologa ale zastanawia mnie czy to normalne żeby mieć miesiączke co 2 tygodnie a przy tym straszne mdłości. W 2015 r urodziłam córkę przez cc. Po paru miesiącach od momentu kiedy pojawiła się miesiączka była strasznie nieregularna co 50-70 dni. Parę miesięcy cykl był regularny i od pewnego czasu występuje krwawienia które trwają około 10 dni. Czy mogę wykonać jakiś pakiet badań przed wizytą u ginekologa?

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję poczekać na wizytę u ginekologa, który po zebraniu dokładnego wywiadu oraz badaniu i usg zleci odpowiednie zestaw badań.
Pozdrawiam