Czy mogę wykonać usługę kosmetyczną przy kolagenozach?

Witam serdecznie Mam pytanie, 2 lata temu miałam stan zapalny prawej ręki. Po hospitalizacji w Instytucie Reumatologii okazało się że mam kolagenozy. Z tym że niezroznicowana chorobę tkankę łącznej. Obecnie jestem na Metex. Brałam sterydy w małych dawkach Metypred 4 mg. Póki co brak Rzs itp. Chciałabym wykonać sobie Microblading brwi tzw.makijaz permanentny. Czy mogę wykonać we usługę kosmetyczną?

Dzień dobry

Przy kolagenozach wymagana jest konsultacja i zgoda reumatologa na zabieg. Jeżeli przyjmuje Pani sterydy gojenie skóry po zabiegu może być wydłużone.

serdecznie pozdrawiam

IJ