Czy mogę wylecieć na wakacje po wycięciu wyrostka metodą klasyczną?

Witam. Jestem po wycięciu wyrostka klasyczna metoda operacyjna poprzez cięcie. Czy po 11 dniach od operacji mogę wylecieć na wakacje do Egiptu w celu regeneracji zabezpieczając szwy wodoszczelnym plastrem chroniąc przed słońcem i wilgocią wody oraz stosując dietę ?

Oczywiście jeśli rana będzie zagojona czyli z usuniętymi szwami i chirurg przy kontroli nie zauważy jakiś nieprawidłowości to można na takie wakacje wylecieć.